Раздел ІІ: Предмет
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по почистване, щадящи околната среда
II.1.2)Основен CPV код90911200 Услуги по почистване на сгради, без жилищните
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
II.2.4)Описание на обществената поръчка към момента на сключване на договора:
Предмет:
Описание на дейностите и списък на обектите се съдържат в техническата спецификация, неразделна част от документацията за обществената поръчка, в Системата за електронно възлагане на обществени поръчки (СЕВОП).
Услугите по рамковото споразумение ще се изпълняват в периода от 1.02.2018 г. до 31.01.2021 г.