Services - 432935-2022
Lithuania-Vilnius: Software maintenance and repair services
2022/S 151-432935
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
INFORMACINIŲ SISTEMŲ IR REGISTRŲ (TOLIAU – POLIS) TOBULINIMO PASLAUGOS
II.1.2)Main CPV code
72267000 Software maintenance and repair services
II.1.4)Short description:
Tikslas – įsigyti POLIS tobulinimo paslaugas, kad būtų užtikrinti reikalingi savalaikiai POLIS programinės įrangos pakeitimai. Pirkimas į dalis neskaidomas, techniniu požiūriu dėl sistemų vientisumo skirtingi tiekėjai tinkamai vykdyti paslaugos negalėtų.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement: