Tájékoztató az eljárás eredményéről
2004/18/EK irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)Meghatározás
II.1.1)A szerződéshez rendelt elnevezés
Vállalkozási keretszerződés.
II.1.2)A szerződés típusa és a teljesítés helyeSzolgáltatások
Szolgáltatási kategória száma 13: Reklámszolgáltatások
A teljesítés helye: Magyarország.
NUTS-kód HU1 KÖZÉP-MAGYARORSZÁG,HU2 DUNÁNTÚL,HU3 ALFÖLD ÉS ÉSZAK,HUZ EXTRA-REGIO
II.1.4)A szerződés vagy a beszerzés(ek) rövid meghatározása
Vállalkozási keretszerződés – a migrációs helyzettel kapcsolatos belföldi tájékoztatási feladatok ellátását célzó online, online közösségi média és televíziós kommunikációs kampány összesen nettó 300 000 000 HUF keretösszeg erejéig.
II.1.5)Közös közbeszerzési szójegyzék (CPV)79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások, 79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások, 79341400 Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások
II.1.6)A közbeszerzési megállapodásra (GPA) vonatkozó információkA szerződés a közbeszerzési megállapodás (GPA) hatálya alá tartozik: nem
II.2)A szerződés(ek) végleges összértéke
II.2.1)A szerződés(ek) végleges összértékeÉrték: 300 000 000 HUF
Áfa nélkül
IV. szakasz: Eljárás