Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Építési beruházás - 433104-2016
Magyarország-Budapest: Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
2016/S 238-433104
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Császár-Komjádi Uszoda felújítására irányuló beruházás.
II.1.2)Fő CPV-kód
45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45260000 Tetőfedés és egyéb különleges szakipari munkák
45350000 Gépészeti szerelések
45310000 Villamos szerelési munka
45262650 Burkolómunkák
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez szükséges Császár-Komjádi Uszoda felújítására irányuló beruházás megvalósítása.
Nyertes ajánlattevő főbb feladatai:
— Komjádi uszoda belső területének nagy volumenű korszerűsítése,
— fedett 50 m-es medence előírt felújítása,
— donga véghomlokzatok terv szerinti újraépítése,
— szükséges nyílászáró javítás, csere,
— lapostetők felújítása,
— épületgépészeti, elektromos és uszodagépészeti rekonstrukció,
— a szakipari felújításokhoz tartozó erős és gyengeáramú felújítások, fejlesztések.
A fenti feladatokon túlmenően ajánlatkérő a rendelkezésére álló pénzügyi fedezetre tekintettel további, opcionális tételeket rendelhet meg a szerződés teljesítése során a költségvetésben meghatározott feladatok tekintetében.