2. Участникът трябва да разполага с подходящ персонал и/или ръководен състав от професионално компетентни лица, които да бъдат ангажирани с изпълнението на обществената поръчка, включващ минимум следните позиции:
Екип ОУП:
Ръководител екип–има функциите и на основен проектант; висше образование,специалност "Архитектура" или еквивалентна, с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
—Ключов експерт 1–висше образование,специалност „Урбанизъм“ или еквивалентна,с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
—Ключов експерт 2 — висше образование, специалност "Архитектура" или "Ландшафтна архитектура", или еквивалентна, с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност. Експертът следва да бъде вписан в публичния регистър по чл. 165 от Закона за културното наследство;
—Ключов експерт 3 — висше образование, инженер със специалност „Транспортно строителство” или еквивалентна, с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
—Ключов експерт 4 — висше образование, специалност „Геодезия“, „ГИС” или „Картография“ или еквивалентна,с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност, както и да има практически опит в областта на ГИС;
—Ключов експерт 5 — висше образование,инженер със специалност „Водоснабдяване и канализация” или еквивалентна, с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
—Ключов експерт 6–висше образование,инженер със специалност „Електроинженерство” или „Електротехника” или еквивалентна, с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
—Ключов експерт 7-висше образование, специалност „Далекосъобщения“ или еквивалентна, с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
—Ключов експерт 8 — висше образование в някоя от следните области: „Геология”, „Инженерна геология”, „Хидрогеология”, „Почвознание” или еквивалентна,с пълна проектантска правоспособност в областта на професионалната си квалификация и валидно удостоверение за проектанска правоспособност;
Екип ЕО и ОС:
—Ключов експерт 9–Ръководител на екипа за изготвяне на Екологична оценка (ЕО) и Оценка за съвместимост (ОС) — висше образование, специалност „Екология”, „Опазване на околната среда“, Ландшафтознание”, „Физическа география” или еквивалентна, с професионален опит при разработване на Екологична оценка и/или, Оценка за съвместимост, изготвянето на анализи за състоянието, проблемите и перспективите по отношение на: опазване на води, въздух, почви и защита от шум и/или, повишаване качествата на градската среда и/или, управление на зелени системи и/или, предотвратяване и отстраняване на екологични щети и/или, управление на отпадъците и/или ОВОС.
2. Списък на членовете на персонала и/или ръководния състав, които ще отговарят за изпълнението на услугата, в който е посочена професионална компетентност на лицата — (Образец № 9).