Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal44440000 Paliers de roulement
II.1.4)Description succincte:
Pirkimo objektas skaidomas į 3 p. o. d.: I p. o. d. – Cilindriniai ritininiai guoliai; II p. o. d. – Vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai šarnyriniai, adatiniai atraminiai, cilindriniai, guoliai; III p. o. d. – Vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai, kūginiai, cilindriniai ritininiai guoliai.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Cilindriniai ritininiai guoliai
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)44440000 Paliers de roulement
II.2.4)Description des prestations:
Sutarties maksimali kaina yra 48 528,68 Eur be PVM
Vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai šarnyriniai, adatiniai atraminiai, cilindriniai, guoliai
Lot nº: 2
Sutarties maksimali kaina yra 100 474,40 Eur be PVM.
Vienaeiliai radialiniai rutuliniai, sferiniai, kūginiai, cilindriniai ritininiai guoliai
Lot nº: 3
Sutarties maksimali kaina yra 59 487,71 Eur be PVM