Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
VN Brno - pořízení technologických zařízení budov č. 1, 2, 15 ve VN Brno
II.1.2)Hlavní kód CPV42000000 Průmyslové stroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení nových technologických zařízení budov č. 1, 2 a 15 v areálu zadavatele.