II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Levering van tactisch medische producten
Reference number: 19287115
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
II.1.4)Short description:
Deze tender heeft betrekking op de Europese openbare aanbestedingsprocedure inzake de levering van tactisch medische producten aan het Ministerie van Defensie.
Deze aanbesteding heeft tot doel het sluiten van één raamovereenkomst met één ondernemer per perceel voor de levering van tactisch medische producten voor het ministerie van Defensie.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
35800000 Individual and support equipment
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaQuality criterion - Name: zie beschrijving in de leidraad / Weighting: 100
Price - Weighting: formule