II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
RAZNI PREHRAMBENI PROIZVODI
Referentni broj: KP-01/22
II.1.2)Glavna CPV oznaka15800000 Razni prehrambeni proizvodi
II.1.4)Kratak opis:
RAZNI PREHRAMBENI PROIZVODI ZA POTREBE CENTRALNE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
SVJEŽE MESO I MESNE PRERAĐEVINE
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a15800000 Razni prehrambeni proizvodi
II.2.4)Opis nabave:
SVJEŽE MESO I MESNE PRERAĐEVINE ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
MESO I RIBLJE PRERAĐEVINE
Grupa br.: 2
MESO I RIBLJE PRERAĐEVINE ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI
Grupa br.: 3
MLIJEKO I MLIJEČNI PROIZVODI ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 4
SVJEŽE PILEĆE MESO ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
RIBA KONZUMNA - ZAMRZNUTA, SMRZNUTO VOĆE I POVRĆE
Grupa br.: 5
RIBA KONZUMNA - ZAMRZNUTA ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
BRAŠNO I PEKARSKI PROIZVODI
Grupa br.: 6
BRAŠNO I PEKARSKI PROIZVODI ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
II.2.1)Naziv:Grupa br.: 7
SVJEŽE VOĆE I POVRĆE ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
RAZNI IPREHRAMBENI PROIZVODI I DODACI PREHRANI
Grupa br.: 8
RAZNI PREHRAMBENI PROIZVODI ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
PRERAĐENO I KONZERVIRANO VOĆE I POVRĆE
Grupa br.: 9
PRERAĐENO I KONZREVIRANO VOĆE I POVRĆE ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.
TJESTENINA, LISTOVI, LISNATO
Grupa br.: 10
TJESTENINA, LISTOVI I LISNATO ZA POTREBE KUHINJE KAZNIONICE U POŽEGI TIJEKOM 2022.