Építési beruházás - 434999-2019
Submission deadline has been amended by:  611878-2019
Magyarország-Mohács: Kikötőépítés
2019/S 179-434999
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Új országos közforgalmú kikötő kiépítése Mohácson
Hivatkozási szám: EKR001006672019
II.1.2)Fő CPV-kód
45241000 Kikötőépítés
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45111290 Közmű-előkészítési munka
45210000 Magasépítési munka
45221250 Mélyépítési munkák alagút, akna és aluljáró kivételével
45231000 Csővezetékek, hírközlési és villamos vezetékek építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232452 Vízelvezetés
45233120 Közút építése
45233141 Közútkarbantartás
45233142 Közútjavítás
45233200 Különféle útburkolatok
45233220 Közút burkolása
45233228 Útburkolat építése
45234100 Vasútépítés
45246100 Partfal építése
45247112 Vízelvezető csatorna építése
45247130 Vízvezeték építése
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
„Új országos közforgalmú kikötő kiépítése Mohácson” című IKOP-2.1.0-15-2016-00026 azonosító számú projekthez kapcsolódó engedélyes,létesítési és kiviteli tervek elkészítése,v.mint mélyépítési munkák elvégzése.
Tervezési előkészítési fel.:
— Létesítmény megval.-hoz szüks.tervek elkészítése
— Megvalósulási tervek üzemeltetési utasítások készítése
— Tervezői művez,
— Előzetes állapotfelv,
— Régészet
— Lőszermentesítés
— Ideiglenes létesítmények tervezése,kivitelezése
Közművek létesítése:
— Térvilágítási hálózat kiép.,védelembe helyezése:3630 fm,
— Elektromos energiaellátás kiép.és védelembe helyezése:
0,4kV-os szabadvez. építés nyomvonalhossza:177 fm
0,4kV-os földkábel kábelárok nyomvonalhossza:554 fm(0,8 m mély, 0,4 m széles)
0,4kV-os földkábel kábelárok nyomvonalhossza:430 fm(0,8 m mély, 0,9 m széles)
— Víziközművek:
Víz és tüzivíz vezeték ép.,védelembe helyezése: 1160 fm
Csapadékvíz vezeték és szivárgó csatorna ép.,védelembe helyezése:3002 fm
Csapadékvíz tisztító műtárgy ép.:2db
Szennyvíz csatornák ép., védelembe helyezése:850 fm
— Kis-és középnyomású szénhidrogén vezetékek ép.:125 fm
— Gyengeáramú rendszerek: a kikötő terület gyengeáramú rendszerei
— tűzjelző rendszer
— betörésjelző rendszer
— CCTV rendszer
— beléptető-és kaputelefon rendszer
— aktív,passzív strukturált hálózat
Útépítés:
— Beton pályaburkolat építése:19 241 m2
— Térkő burkolat építése:62 m2
— Aszfalt burkolat építése:kb 3289 m2
Partfal építés:
— Földkitermelés(mederkotrással együtt):11 800 m3
— Feltöltés:36 000 m3
— Szádfalazás:8970 m2
— Cölöpözés:2040 m
— Vasbeton szerkezetek építése:1800 m3
Ebből függőleges vasbeton falszerkezet ép.:1400 m3
Ebből vízszintes vasbeton térszerkezet ép.:400 m3
— Síkalapozás:775 m3
— Rézsűburkolat készítése:2800 m2
— Kőszórás készítése:7500 m3
Vasútépítés:
— Vágány bontása kompletten:80 vm
— Kisgépes vágányépítés 48-as rendszerű (alépítménnyel és vízelvezetéssel):603 vm
— Egyszerű kitérő összeszerelése, beépítése:3csop
— Előregyártott gumielemes rendszerű útátjáró építése:34 mező
— Egyszerű kitérő összeszerelése,beépítése:3csop
— Darupálya ép.:360 fm
— Vágánymérleg beép.:1 db
3707/1 hrsz-ú építési telken Üzemviteli épület ép.
Az épületek földszintes,lapostetős,ill.alacsony hajlásszögű magastetős épületek.Az épületek össz.12 fődolgozói létszámra tervezett,melyből 6 fő irodai dolgozó.Az üzemviteli ép. iroda funkciójú épületrészében porta,3 db iroda,1db vezetői iroda,tárgyaló,irattár,ügyfélváró és ezeket kiszolgáló helyiségek kerültek megtervezésre.Az üzemviteli ép. raktárcsarnok része egy légterű,acélvázas csarnok.Az épületek az udvarfelől közelíthetőek meg,parkolás a területen belül megoldandó.Az üzemviteli épület irodaépület részének bruttó alapterülete:247,00 m2; a raktárép. rész bruttó alapterülete:787,29 m2;az üzemviteli épület összes alapterülete:1034,29 m2.
Ajánlattevő kötelezettsége a felhívásban,a műszaki dok.ban meghatározottak szerinti,a tárgybéli beruházás megvalósításához kapcsolódó valamennyi szükséges hatósági engedélyezési tervdok. elkészítése(beleértve az árvízvédelmi tervfejezet,környezeti hatásvizsgálat,klímakockázati elemzés,ökológia állapotfelmérés elkészítését,beleértve a vizek állapotára gyakorolt hatást,melyhez VKI nyilatkozat szükséges: BM OKF által kiállított nyilatkozat arról,hogy a projekt nem jár a víztest állapotának romlásával és nem akadályozza a víz jó állapotának/potenciáljának elérését,és a Natura 2000 nyilatkozatbeszerzését), azok alapján a szükséges hatósági engedélyezési és létesítési eljárások megindítása,valamint az engedélyező hatóságok előtt Ak. nevében történő teljes jogú eljárás,továbbá a jogerős és végrehajthatóhatósági engedélyek alapján a tárgybéli beruházásra vonatkozó komplett kiviteli tervdok.elkészítése.
A felhívásban,dokumentumokban szereplő meghatározott gyártmányra,eredetre,típusra történő hivatkozás csak a közbesz. tárgyának egyértelmű közérthető meghatározása érdekében történt.Ak. a 321/2015.(X.30.)Kr.46.§(3)bekezd.alapján azzal mindenben egyenértékű terméket elfogad.