Építési beruházás - 435151-2016
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2016/S 239-435151
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A Budapesten megrendezendő Úszó-, Vízilabda-, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megvalósításához szükséges akkreditációs központ (jelenlegi szikvízüzem) épületének tervezése, kivitelezése.
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Akkreditációs Központ (jelenlegi szikvízüzem) épületének tervezése, kivitelezése
Az építési beruházás megvalósítására vonatkozó tervezési feladat ellátása:
Az építési beruházás kivitelezési tervdokumentációjának elkészítése 4 példányban és elektronikus, szerkeszthető (pl. word dokumentum) változatban. A terveknek a rendelkezésre bocsátott jóváhagyási tervet alapul véve, műszakilag kivitelezhető, gazdaságos és célszerű megoldásokat kell tartalmaznia, és alkalmasnak kell lennie Ajánlatkérő felismerhető, a felhasználás céljából következő igényeinek kielégítésére.
Az építési beruházás megvalósítása, kivitelezése a jóváhagyott terv alapján:
Akkreditációs központ (jelenlegi szikvízüzem) épületének kivitelezése.