II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europees openbare aanbesteding Wmo begeleiding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4)Korte beschrijving:
Doel van deze inkoopprocedure is om voor iedere individuele gemeente afzonderlijk met iedere individueel gegunde aanbieder een eensluidende overeenkomst te sluiten voor verschillende Wmo-begeleidingsvormen. De nieuwe overeenkomsten gaan in per 1 juni 2022. Het gaat om de volgende percelen/ begeleidingsvormen:
Perceel 1: Ambulante begeleiding
Perceel 2: Begeleiding in groepsverband
Verdeeld in de volgende subpercelen:
2a. Begeleiding groep belevingsgericht
2b. Begeleiding groep arbeidsmatig
Perceel 3: Kortdurend verblijf
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Ambulante begeleiding (regulier & plus)
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Een omschrijving van de percelen en de bijbehorende dienstverlening is opgenomen in bijlage 4 van de overeenkomst.
2a. begeleiding groep belevingsgericht
Perceel nr.: 2
Perceel nr.: 3
kortdurend verblijf (KDV)
Perceel nr.: 4