II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy sukcesywne materiałów z włókniny na okres 24 miesięcy
Referenznummer der Bekanntmachung: 59/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
wg formularza cenowego i zapisów SWZ
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Materiały jednorazowego użytku z włókniny I
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Materiały jednorazowego użytku z włókniny II
Los-Nr.: 2
Zestaw do zabiegów laryngologicznych
Los-Nr.: 3
Zestaw kardiochirurgiczny (zestaw zastawka)
Los-Nr.: 4
Zestaw kardiochirurgiczny (zestaw by-pass)
Los-Nr.: 5
Zestaw do chirurgii biodra
Los-Nr.: 6
Zestaw do operacji stawu kolanowego z workiem, zestaw do operacji stawu kolanowego bez worka
Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9