Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
Elektronické formuláře oznámení se vinou technických chyb nezobrazují správně. Na odstranění tohoto problému pracujeme. Další informace a pokyny naleznete na naší stránce.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 43584-2017
Česká republika-Liberec: Počítače
2017/S 025-043584
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
007_KV_Dynamický nákupní systém pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů.
II.1.2)Hlavní kód CPV
30200000 Počítače
II.1.4)Stručný popis:
Zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci tohoto DNS budou dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů pro zadavatele a plnění s tím souvisejících závazků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 30 000 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
nabídky mohou být předkládány pro všechny části
II.2)Popis
II.2.1)Název:
DNS – Kategorie „Výpočetní technika a příslušenství“
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS budou dodávky výpočetní techniky a příslušenství pro zadavatele a plnění s tím souvisejících závazků.
DNS – Kategorie „Tonery“
Část č.: 2
30125100 Zásobníky tonerů
Zavedení dynamického nákupního systému. Předmětem veřejných zakázek zadávaných v rámci této kategorie DNS budou tonery.