2. Участникът следва да разполага със ръководно-експертен екип /персонал/ за изпълнение на поръчката и работници.
Преди сключването на договор участникът, определен за изпълнител, представя списък на технически лица и/или организации, включени или не в структурата на кандидата или участника, включително тези, които отговарят за контрола на качеството и лицата, които ще изпълняват строителството.
2. Участникът следва да разполага със следния ръководно-експертен екип /персонал/ за изпълнение на поръчката и работници, както следва:
2. Инженер геодезист или еквивалент - 1 бр.
5. Работници „Асфалтови“ СМР – 10 бр.