Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
18754-18942 Dažymo medžiagų ir įrankių pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44800000 Dažai, lakas ir mastika
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Geležinkelio riedmenų ir jų detalių dažymui ir apsaugai nuo atmosferos poveikio skirtų medžiagų, įrankių ir įrangos, dažymo paslaugų pirkimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)09222100 Vaitspiritas
44111400 Dažai ir sienų dangos
44810000 Dažai
44811000 Dažai keliams ženklinti
44812210 Aliejiniai dažai
44812220 Vandeniniai dažai
44832200 Skiedikliai
98316000 Dažymo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Geležinkelio riedmenų ir jų detalių dažymui ir apsaugai nuo atmosferos poveikio skirtų medžiagų, įrankių ir įrangos, dažymo paslaugų pirkimas