Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
MINBZK - Marktconsultatie voor postkamerapparatuur
Referentienummer: 201865002.018.028
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30131000 Uitrusting voor postkamer
II.1.4)Korte beschrijving:
Met deze marktconsultatie wil FMH vernemen of er veranderingen in de markt zijn en onderzoeken welke mogelijkheden er zijn om inkopen met impact te realiseren. Dit met het oog op de ambitie van de Rijksoverheid om in 2030 een klimaat neutrale dienstverlener te willen zijn.
FMH heeft behoefte aan het incidenteel leveren van postkamerapparatuur en het uitvoeren van serviceonderhoud op postkamerapparatuur. Dit betreft zowel serviceonderhoud aan nieuw geleverde apparatuur als ook aanwezig bestaande apparatuur. Het betreft hier het op incidenteel leveren van apparatuur benodigd voor het behandelen van zowel inkomende als te verzenden uitgaande poststukken. Hierbij valt te denken aan bijvoorbeeld: couverteermachines, enveloppensluitmachines en adressenprinters. Verpakkingsmachines en bindmachines en weegapparatuur vallen niet onder de scope van deze voorgenomen opdracht.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)30131300 Adresseermachines
30144100 Frankeermachines
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: