Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Works - 436571-2020
Polska-Łódź: Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych
2020/S 182-436571
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Program niskoemisyjnego transportu miejskiego – budowa wiaduktów drogowych i tramwajowego w ulicy Przybyszewskiego w Łodzi oraz przebudowa torowiska w ul. Przybyszewskiego na odcinku od połączenia ...
Numer referencyjny: ZIM-DZ.2621.12.2020
II.1.2)Główny kod CPV
45221121 Roboty budowlane w zakresie wiaduktów drogowych
II.1.4)Krótki opis:
„Program niskoemisyjnego transportu miejskiego – budowa wiaduktów drogowych i tramwajowego w ulicy Przybyszewskiego w Łodzi oraz przebudowa torowiska w ul. Przybyszewskiego na odcinku od połączenia z projektem przebudowy wiaduktów do ul. Lodowej” – wykonanie robót budowlanych dla zadania budowy wiaduktów drogowych i tramwajowego w ulicy Przybyszewskiego w Łodzi oraz przebudowy torowiska w ul. Przybyszewskiego na odcinku od połączenia z projektem przebudowy wiaduktów do ul. Lodowej.