Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Vliv politik cyklického hospodářství na trh práce v EU.
Spisové číslo: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Účelem této zakázky je analýza vlivů, které mohou nastat na trhu práce v případě přechodu směrem k více cyklickému a energeticky účinnějšímu hospodářství.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Veřejná výzva k podání nabídek – jediná smlouva o poskytování služeb v hodnotě 190 000 EUR bez DPH na dobu trvání 16 měsíců.
Bekendtgørelse om indgåede kontrakter
Resultat af udbudsproceduren
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indvirkning på arbejdsmarkedet i EU af politikker for cirkulær økonomi.
Sagsnr.: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)Hoved-CPV-kode90700000 Tjenester på miljøområdet
II.1.4)Kort beskrivelse:
Formålet med denne kontrakt er at analysere de indvirkninger, som en overgang til en mere cirkulær og ressourceeffektiv økonomi kan have på arbejdsmarkedet.
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Offentligt udbud — enkelt tjenesteydelseskontrakt på 190 000 EUR, ekskl. moms, med en varighed på 16 måneder.
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Auswirkungen von politischen Maßnahmen für die Kreislaufwirtschaft auf den Arbeitsmarkt der EU.
Referenznummer der Bekanntmachung: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Zweck dieses Auftrags ist die Analyse der Auswirkungen, die ein Übergang zu einer stärker kreislauforientierten und ressourceneffizienteren Wirtschaft auf den Arbeitsmarkt haben könnte.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ausschreibung im Wege des offenen Verfahrens — einzelner Dienstleistungsauftrag im Wert von 190 000 EUR zuzüglich USt. mit einer Dauer von 16 Monaten.
Anuncio de adjudicación de contrato
Resultados del procedimiento de contratación
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Repercusión de las políticas de economía circular en el mercado laboral de la Unión Europea.
Número de referencia: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Servicios medioambientales
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo del presente contrato es analizar las posibles repercusiones que una transición hacia una economía más circular y eficiente en materia de recursos puede tener en el mercado laboral.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Convocatoria de licitación abierta, contrato de servicios único de 190 000 EUR (IVA excluido) de una duración de 16 meses.
Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Ringmajanduse poliitika mõju ELi tööturule
Viitenumber: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)CPV põhikood90700000 Keskkonnateenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Lepingu eesmärk on analüüsida suuremal määral ringmajandusele ja ressursitõhusamale majandusele ülemineku võimalikku mõju tööturule.
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Avatud pakkumiskutse – üksik teenusleping maksumusega 190 000 EUR (käibemaksuta) ja kestusega 16 kuud.
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
A körforgásos gazdaságra vonatkozó politikák hatása az uniós munkerőpiacra.
Hivatkozási szám: ENV.F.1/SER/2016/0025.
II.1.2)Fő CPV-kód90700000 Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A szerződés célja a nagyobb mértékben körforgásos és erőforrás-hatékonyabb gazdaságra történő átállás munkaerőpiacra gyakorolt esetleges hatásainak elemzése.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Nyílt pályázati felhívás – egyetlen, héa nélkül 190 000 EUR értékű, 16 hónap időtartamú szolgáltatási szerződés.
Anúncio de adjudicação de contrato
Diretiva 2014/24/UE
II.1)Quantidade ou âmbito do concurso
II.1.1)Título:
Impacto das políticas de economia circular no mercado de trabalho da UE.
II.1.2)Código CPV principal90700000 Serviços ambientais
II.1.4)Descrição resumida:
O objetivo do presente contrato consiste em analisar os impactos que a transição para uma economia mais circular e eficiente em termos de recursos pode ter no mercado de trabalho.
II.1.6)Informação sobre os lotesContrato dividido em lotes: não
II.2)Descrição
II.2.4)Descrição do concurso:
Concurso público — Contrato de serviços único de 190 000 EUR, sem IVA, com uma duração de 16 meses.