Προκαταρκτικής προκήρυξης
Οδηγία 2004/18/ΕΚ
II.1)Ονομασία που δόθηκε στη σύμβαση από την αναθέτουσα αρχή:
Αγορά «Satcom» της ΕΕ.
II.2)Είδος της σύμβασης και τόπος παράδοσης ή παροχήςΚατηγορία υπηρεσιών: αριθ 5: Τηλεπικοινωνιακές υπηρεσίες