II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wyrobów medycznych j.u. dla potrzeb CPiT w Bystrej
Reference number: 16/EZP/380/MAS/4/2021
II.1.2)Main CPV code33140000 Medical consumables
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych j.u. dla potrzeb Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej, w asortymencie i ilościach określonych szczegółowo w załączniku nr 2 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na części - liczba części 67
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33141420 Surgical gloves
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic chirurgicznych
II.2.2)Additional CPV code(s)18424300 Disposable gloves
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rękawic diagnostycznych
II.2.2)Additional CPV code(s)33141300 Venepuncture, blood sampling devices
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zamkniętego systemu pobierania krwi
33141310 Syringes
33141320 Medical needles
Przedmiotem zamówienia jest dostawa igieł ,strzykawek kaniuli.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaworów bezigłowych
II.2.2)Additional CPV code(s)33141624 Administration sets
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do podaży leków pompą infuzyjną
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do przygotowania i podaży leków cytostatycznych
II.2.2)Additional CPV code(s)33194100 Devices and instruments for infusion
Przedmiotem zamówienia jest dostawa przyrządów do przetoczeń płynów, krwi, strzykawki do pompy
II.2.2)Additional CPV code(s)33141200 Catheters
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drenów, cewników
II.2.2)Additional CPV code(s)39525000 Miscellaneous manufactured textile articles
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ubrań operacyjnych, ręczników do higieny.
II.2.2)Additional CPV code(s)33162000 Operating theatre devices and instruments
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rurek dooskrzelowych, intubacyjnych, prowadnic.
II.2.2)Additional CPV code(s)33721000 Razors
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ostrzy do strzygarki chirurgicznej
II.2.2)Additional CPV code(s)33140000 Medical consumables
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łyżęk do laryngoskopu, zestawu do pomiaru diurezy.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa nebulizatorów
II.2.2)Additional CPV code(s)33171200 Instruments for resuscitation
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do resuscytacji
II.2.2)Additional CPV code(s)33199000 Medical clothing
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czepków, masek, fartuchów ochronnych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjek do higieny pacjenta
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fartuchów barierowych sterylnych
II.2.2)Additional CPV code(s)33162100 Operating-theatre devices
Przedmiotem zamówienia jest dostawa folii operacyjnej, kołder grzewczych .
II.2.2)Additional CPV code(s)33772000 Disposable paper products
Przedmiotem zamówienia jest dostawa podkładów bibułowych, podkładów ochronnych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów obłożenia pola operacyjnego, pokrowców na przewody
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów j.u. do procedur medycznych
II.2.2)Additional CPV code(s)33171110 Anaesthesia mask
Przedmiotem zamówienia jest dostawa masek- układu oddechowego do respiratora, układu anestetycznego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do cewnikowania żył, zestawów do znieczuleń
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do do pobierania wydzieliny, ,aspiracji wysiewów
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod, szczypcy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do noża harmonicznego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa woreczków endoskopowych oraz sprzętu do noża harmonicznego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do intubacji oskrzelowej oraz masek venturiego
II.2.2)Additional CPV code(s)33157200 Oxygen kits
Przedmiotem zamówienia jest dostawa hełmu do nieinwazyjnej wentylacji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków endoskopowych
II.2.2)Additional CPV code(s)33141642 Drain accessories
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wkładów do systemów ssących
Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu do drenażu klatki piersiowej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod , papieru oraz żelu do EKG
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrod
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drobnego sprzętu medycznego j.u.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników na odpady medyczne, cytostatyczne
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pojemników histopatologicznych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa czujników do monitorów
Przedmiotem zamówienia jest dostawa krążków do testów alergologicznych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kaniuli nosowych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kapilarów, zatyczek do gazometru
II.2.2)Additional CPV code(s)33141323 Biopsy needles
Przedmiotem zamówienia jest dostawa igieł do biopsji, szczoteczek, szczypcy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do monitora
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do tracheotomii, konikotomii
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do cewnikowania tętnicy
Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtru bakteryjno-wirusowego
Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów do spirometrii
II.2.2)Additional CPV code(s)33181500 Renal consumables
Przedmiotem zamówienia jest dostawa cewników do CRRT
Przedmiotem zamówienia jest dostawa misek, basenów, kaczek z pulpy celulozowej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa elektrody endokawitarnej
Przedmiotem zamówienia jest dostawasprzętu do systemu Thopez
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wkładów do wstrzykiwania leków
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pozycjonerów
Przedmiotem zamówienia jest dostawa igieł do biopsji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów oraz serwet operacyjnych .
Przedmiotem zamówienia jest dostawa hemostatyków do zabiegów tarczycy
II.2.2)Additional CPV code(s)33141640 Drain
Przedmiotem zamówienia jest dostawa drenów
Przedmiotem zamówienia jest dostawa worków, i płynów stomijnych
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu j.u. do badań laryngologicznych.
II.2.2)Additional CPV code(s)33696300 Chemical reagents
Przedmiotem zamówienia jest dostawa formaliny buforowanej
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kleszczyków biopsyjnych j.u.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa układów oddechowych, kaniuli
Przedmiotem zamówienia jest dostawa układów do wentylacji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zaworów ssących do ultrasonograficznego bronchofiberoskopu
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu do kriobiopsji
Przedmiotem zamówienia jest dostawa akcesorii do urządzenia nerkozastępczego