Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 2022/610/Postdiensten
II.1.2)Main CPV code64100000 Post and courier services
II.1.4)Short description:
De opdracht **Postdiensten** bestaat uit:
- Het verzorgen van breng- en haalservices m.b.t. de post van de deelnemende organisaties.
- Post distribueren in het systeem van Opdrachtnemer of partner en het op eigen wijze brengen naar regio/depot/locatie van Opdrachtnemer.
- Indien noodzakelijk het sorteren en al dan niet in opdracht van Opdrachtgever bundelen of verzendklaar maken van poststukken.
- Het bezorgen van post naar geadresseerde binnen de gestelde bezorgtermijn.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
De opdracht Postdiensten bestaat uit: