Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vilniaus jėzuitų vienuolyno pastatų ansamblio Šv. Kazimiero bažnyčios (27304) Didžioji g. 34, Vilniuje, laiptų tvarkybos darbų (remonto) projekto spec.(paveldosaugos) ir dalinės ekspert.paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Vilniaus jėzuitų vienuolyno pastatų ansamblio Šv. Kazimiero bažnyčios (27304) Didžioji g. 34, Vilniuje, laiptų tvarkybos darbų (remonto) projekto specialiosios (paveldosaugos) ir projekto dalinės (skaičiuojamosios kainos nustatymo) ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Vilniaus jėzuitų vienuolyno pastatų ansamblio Šv. Kazimiero bažnyčios (27304) Didžioji g. 34, Vilniuje, laiptų tvarkybos darbų (remonto) projekto specialiosios (paveldosaugos) ir projekto dalinės (skaičiuojamosios kainos nustatymo) ekspertizės paslaugos