Supplies - 4385-2022
Submission deadline has been amended by:  33649-2022
Poland-Chełm: Document creation software package
2022/S 003-004385
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa 432 licencji na pakiety oprogramowania biurowego
Reference number: BZP.271.12.49.2021
II.1.2)Main CPV code
48310000 Document creation software package
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 4385-2022
Polska-Chełm: Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: BZP.271.12.49.2021
II.1.2)Główny kod CPV
48310000 Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 432 licencji na pakiety oprogramowania biurowego.Zamówienie jest realizowane w ramach projektu "Cyfryzacja Urzędu Miasta Chełm oraz wdrożenie e-usług publicznych dla mieszkańców Miasta Chełm", współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej 2 Cyfrowe Lubelskie, Działanie 2.1 Cyfrowe Lubelskie.2. Zakres zamówienia obejmuje dostawę 432 licencji na pakiety oprogramowania biurowego.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.4. Dostawa zamówienia odbędzie się na koszt i ryzyko Wykonawcy. Powyższe obejmuje w szczególności koszty transportu, opakowania oraz wydania licencji Zamawiającemu. Odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe w trakcie dostawy ponosi Wykonawca.5. Zamawiający potwierdzi dostawę licencji protokołem odbioru, podpisanym przez obie strony.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Pakiet biurowy musi spełniać następujące wymagania poprzez wbudowane mechanizmy, bez użycia dodatkowych aplikacji: 1.Dostarczony pakiet musi współpracować z posiadanym przez Zamawiającego systemem operacyjnym (Microsoft Windows 10 Pro). 2.Dostarczony pakiet musi posiadać licencję nieograniczoną czasowo (wieczystą). 3.Licencja musi pozwalać na instalację oprogramowania na 432 komputerach, przy czym odinstalowanie oprogramowania na jednym komputerze musi pozwalać na instalację na innym komputerze – tj. licencja nie może być w żaden sposób „dożywotnio” związana z konkretnym komputerem. 4.Wymagania dotyczące interfejsu użytkownika: a) Pełna polska wersja językowa interfejsu użytkownika, b) Prostota i intuicyjność obsługi, pozwalająca na pracę osobom nieposiadającym umiejętności technicznych. 5.Programy wchodzące w skład pakietu muszą w 100% odwzorowywać treść i układ dokumentów doc, docx, rtf, xls, xlsx, ppt, pptx wytworzonych w posiadanych przez Zamawiającego pakietach Microsoft Office 2016.6. W skład oprogramowania muszą wchodzić narzędzia programistyczne umożliwiające automatyzację pracy i wymianę danych pomiędzy dokumentami i aplikacjami (język makropoleceń, język skryptowy). 7.Do aplikacji pakietu musi być dostępna pełna dokumentacja w języku polskim. 8.Pakiet zintegrowanych aplikacji biurowych musi zawierać co najmniej: a)Edytor tekstów, b)Arkusz kalkulacyjny, c)Program do przygotowania i prowadzenia prezentacji, d)Klienta poczty e-mail.
Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia Podwykonawcy.
Zamówienie należy wykonać w przedziale od 10 dni do 20 dni licząc od daty zawarcia umowy. Zamawiający ustalił termin wykonania zamówienia jako jedno z kryteriów oceny ofert.
Kryterium oraz sposób oceny ofert i zasady przyznawania liczby punktów danej ofercie, Zamawiający opisał w pkt. XVI SWZ.
Kryteria: Cena-60%, Termin wykonania zamówienia -40%. Zamawiający określa minimalny oraz maksymalny termin wykonania zamówienia, w przedziale od 10 dni do 20 dni. Wykonawcy oferują termin wykonania zamówienia w pełnych dniach. W przypadku gdy Wykonawca zaoferuje termin wykonania zamówienia dłuższy niż 20 dni lub w ogóle nie wskaże w ofercie oferowanego terminu wykonania zamówienia, Zamawiający odrzuci ofertę. W przypadku gdy Wykonawca zaoferuje termin wykonania zamówienia krótszy niż wyznaczony minimalny 10 dni, wówczas do obliczeń Zamawiający przyjmie wartość 10 dni.
Postępowanie prowadzone jest w procedurze odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy. Zw względu na ograniczona liczbę znaków w ogłoszeniu, wszystkie warunki zamówienia określa dokumentacja zamówienia dostępna pod adresem: https://umchelm.ezamawiajacy.pl. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu o udzielenie zamówienia albo do reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty w postaci elektronicznej. Dostępność oprogramowania użytkowego dla osób niepełnosprawnych i starszych w świetle standardów WCAG jest zgodne z Rozporządzeniem rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz wymagań dla systemów teleinformatycznych (Dz. U 2017, poz. 2247)