Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Landelijk - Safetydiensten
Referenznummer der Bekanntmachung: TN347169
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van deze aanbesteding is dat ProRail met 1 (één) partij 1 (één) overeenkomst afsluit betreffende de uitvoering van een breed scala aan safety diensten (onder andere het opstellen en onderhouden van risicodossiers - en veiligheidshandboeken, BHV- trainingen en middelen, middelen-onderhoud en beheer en het leveren van arbeid-veiligheidsadviezen met betrekking tot alle bemenste locaties van ProRail).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35112000 Rettungs- und Notfallausrüstung
85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
80500000 Ausbildung
79714000 Überwachungsdienste
79713000 Bewachungsdienste
79711000 Überwachung von Alarmanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zie leidraad voor de volledige omvang en geraamde waarde van de opdracht.