Zakres zamówienia obejmuje realizację projektu pn. „GOSPODARKA WODNO ŚCIEKOWA NA TERENIE GMINY SKAWINA - etap II” i zadanie to stanowi element Projektu, a w ramach niniejszego postępowania jest wykonanie kontraktu pn.: „Zadanie nr 13 (Kontrakt 13) - Budowa sieci kanalizacyjnej w gminie Skawina, Ochodza".
Parametry, zakres i lokalizacja przedmiotu zamówienia:
Lokalizacja: gmina Skawina: miejscowości Zelczyna oraz Ochodza w centralnej części w zakresie aglomeracji.
Zakres zamówienia obejmuje budowę sieci kanalizacji sanitarnej:
- budowa sieci kanalizacji grawitacyjnej DN100-300 o łącznej długości 4,9 km,
- budowę kanalizacji ciśnieniowej o długości 150m wraz z zabudową pompowni przydomowych,
- budowę pompowni sieciowej PS1 wraz z infrastrukturą,
- budowę rurociągu tłocznego z PS1 o długości 842,5m
2. Koszty kamerowania kanałów i nagranie na płytę CD.
5. Koszty zorganizowania i likwidacji zaplecza budowy ponosi Wykonawca robót.