Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Realisatie uitbreiding Quarleskade te Vlissingen-Oost
Numer referencyjny: NorthSeaPort324
II.1.2)Główny kod CPV45241100 Roboty budowlane w zakresie kei
II.1.4)Krótki opis:
Aanbesteder is voornemens om een nieuwe zeevaartkade te realiseren in de Quarleshaven te Vlissingen-Oost. De nieuwe zeevaartkade dient aan te sluiten op de bestaande kade van Scheepswerf Reimerswaal en heeft een totale lengte van circa zevenhonderdvijfennegentig (795) meter en de gehele kade krijgt een standaard kadebelasting van vijf (5) ton per m2. De Quarleskade wordt multifunctioneel aangelegd en geschikt gemaakt voor meerdere scheepstypes zoals projectladingschepen, jack-up vessels, bulkschepen, fruitjagers, tankers en binnenvaartschepen. De haven dient ter plekke te worden gebaggerd, voor schepen met een diepgang van twaalfeneenhalve (12,5) meter zodat de Quarleskade toekomstbestendig wordt gerealiseerd.
De werkzaamheden dienen gefaseerd te worden uitgevoerd om de bedrijfsvoering van de aanwezig te waarborgen
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45252124 Przepompowywanie