Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги за управление на библиотеки и цифрово съдържание
Референтен номер: AO/008/22
II.1.2)Основен CPV код92511000 Услуги на библиотеки
II.1.4)Кратко описание:
EUIPO желае да възложи най-много два рамкови договора на двама изпълнители в каскаден ред, за предоставяне на услуги, свързани с библиотечни задачи, както и управление на цифрово съдържание на предприятията.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 911 800.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Библиотечните услуги включват следните задачи:
— обслужване на потребители,
— управление на заети материали,
— регистриране на нови бройки библиотечни материали,
— сканиране на публикации,
— поддържане на опис на колекцията на библиотеката,
— популяризиране на библиотеката,
— обработка на техническата част с опит в библиотечните системи.
За частта за управление на цифровото съдържание (ECMS), се изисква опитна административна и техническа помощ.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Library and digital content management services
Reference number: AO/008/22
II.1.2)Main CPV code92511000 Library services
II.1.4)Short description:
The EUIPO wishes to award a maximum of two framework contracts with two contractors, in cascade, for the provision of services related to library tasks, as well as enterprise digital content management.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 911 800.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Library services include the following tasks:
— attending users,
— managing loans,
— recording new entries of library material,
— scanning publications,
— keeping an inventory of the library collection,
— promoting the library,
— handling the technical part with experience in library systems.
For the enterprise digital content management (ECMS) part, experienced administrative and technical support is required.
Base jurídica:
Reglamento (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de biblioteca y de gestión de contenido digital
Número de referencia: AO/008/22
II.1.2)Código CPV principal92511000 Servicios de bibliotecas
II.1.4)Breve descripción:
La Oficina desea adjudicar un máximo de dos contratos marco, en cascada, con dos contratistas, para la prestación de servicios relacionados con las tareas de biblioteca, así como la gestión de contenido digital empresarial.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 911 800.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
Los servicios de biblioteca incluyen las siguientes tareas:
— atender los usuarios,
— gestionar los préstamos,
— registrar entrada nueva de material bibliográfico,
— escanear publicaciones,
— inventariar la colección bibliográfica,
— promocionar la biblioteca,
— atender la parte técnica con experiencia en sistema de biblioteca.
Para la parte correspondiente a la gestión de contenido digital empresarial (ECMS) se requiere un apoyo administrativo y técnico con experiencia.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Služby správy knižníc a digitálneho obsahu
Referenčné číslo: AO/008/22
II.1.2)Hlavný kód CPV92511000 Služby knižníc
II.1.4)Stručný opis:
Úrad EUIPO plánuje uzatvoriť maximálne 2 rámcové zmluvy s 2 dodávateľmi, s kaskádovým systémom, na poskytovanie služieb súvisiacich s úlohami knižnice, ako aj na správu podnikového digitálneho obsahu.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 911 800.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Služby knižníc zahŕňajú tieto úlohy:
— účasť používateľov,
— riadenie pôžičiek,
— zaznamenávanie nových záznamov knižničných materiálov,
— skenovanie publikácií,
— vedenie súpisu knižničnej zbierky,
— propagácia knižnice,
— manipulácia s technickou časťou so skúsenosťami s knižničnými systémami.
V prípade časti Správa digitálneho obsahu podniku sa požaduje skúsená administratívna a technická podpora.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Bibliotekstjänster och tjänster avseende hantering av digitalt innehåll
Referensnummer: AO/008/22
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod92511000 Bibliotekstjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
EUIPO önskar tilldela högst 2 ramavtal med 2 uppdragstagare i kaskadform för tillhandahållande av tjänster med anknytning till biblioteksverksamhet samt hantering av digitalt innehåll inom företag.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 911 800.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Bibliotekstjänsterna inbegriper följande uppgifter:
— assistans till användare
— hantering av lån
— registrering av nytt biblioteksmaterial
— skanning av publikationer
— upprätthålla en förteckning över bibliotekssamlingen
— marknadsföring av biblioteket
— hantering av den tekniska delen med erfarenhet av bibliotekssystem.
För hanteringen av digitalt innehåll inom företag (ECM) krävs erfarenhet av administrativt och tekniskt stöd.