Usluge - 438956-2020
Hrvatska-Varaždin: Usluge recikliranja otpada
2020/S 182-438956
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava usluge preuzimanja na daljnje postupanje otpada KBO 15 01 02
Referentni broj: E-VV-9/2020
II.1.2)Glavna CPV oznaka
90514000 Usluge recikliranja otpada
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnje postupanje dolje navedene vrste neopasnog otpada prikupljenog od korisnika u sustavu primarne selekcije na kućnom pragu, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrsta otpada koja čini predmet nabave nastala je kod naručitelja prilikom pružanja javne usluge na području svih jedinica lokalne samouprave gdje naručitelj obavlja javnu uslugu.
Podgrupa iz Pravilnika o katalogu otpada:
15 01 02 ambalaža od plastike
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 900 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave je nabava usluge preuzimanja na daljnje postupanje dolje navedene vrste neopasnog otpada prikupljenog od korisnika u sustavu primarne selekcije na kućnom pragu, a sukladno Pravilniku o katalogu otpada (NN 90/15). Vrsta otpada koja čini predmet nabave nastala je kod naručitelja prilikom pružanja javne usluge na području svih jedinica lokalne samouprave gdje naručitelj obavlja javnu uslugu.Podgrupa iz Pravilnika o katalogu otpada:15 01 02 ambalaža od plastike.