Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
QMMO19-1072: raamovereenkomst voor de levering, installatie en inrichting, onderhoud en consultancy van een IT Service Management (ITSM) platform – kandidaatstelling
Referentienummer: KULeuven-QMMO19-1072 - KANDIDAATSTELLING-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie48000000 Software en informatiesystemen
II.1.4)Korte beschrijving:
Voor de opvolging van incidenten (incident management), de uitlevering van IT services (service management) en de opvolging van wijzigingen in IT systemen (change management) is de KU Leuven op zoek naar een zo volledig mogelijk IT Service Management platform. Dit platform moet zo flexibel mogelijk zijn wat betreft integratie met bestaande IT systemen bij KU Leuven en biedt idealiter ruime mogelijkheden voor toekomstige bijkomende functionaliteit (bv. asset management, contract management).
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Raamovereenkomst voor de levering, installatie en inrichting, onderhoud en consultancy van een IT Service Management (ITSM) platform.