Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
PRODUKTY LECZNICZE: IMMUNOGLOBULINA LUDZKA W PAKIECIE I, ALBUMINY W PAKIECIE II ORAZ ANTYBIOTYKI W PAKIECIE VIII – IX DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Numéro de référence: ZP-PN-15/2021
II.1.2)Code CPV principal33600000 Produits pharmaceutiques
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
PRODUKTY LECZNICZE: IMMUNOGLOBULINA LUDZKA W PAKIECIE I DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33600000 Produits pharmaceutiques
PRODUKTY LECZNICZE: ALBUMINY W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Lot nº: 2
PRODUKTY LECZNICZE: ANTYBIOTYKI W PAKIECIE VIII DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Lot nº: 3
PRODUKTY LECZNICZE: ANTYBIOTYKI W PAKIECIE IX DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICY
Lot nº: 4