Poland-Katowice: Granules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregates
2018/S 194-440106
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa pyłu kamienno-wapiennego zwykłego i stearynowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019
Reference number: 701801412
II.1.2)Main CPV code14212000 Granules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregates
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa pyłu kamienno-wapiennego zwykłego i stearynowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2018-2019.
Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 2 Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)14212000 Granules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregates
II.2.4)Description of the procurement:
Pył kamienno - wapienny zwykły PN-G-11020 do hamowania wybuchów pyłu węglowego ilość 14 815,38 ton
Pył kamienno - wapienny wodoodporny stearynowany PN-G-11020 do hamowania wybuchów pyłu węglowego ilość 8 556,54 ton