Għandna l-pjaċir inħabbru li l-verżjoni l-ġdida tal-portal tat-TED se tibda topera fil-29.01.2024 (data indikattiva - għad trid tiġi kkonfermata!) Interessat li tiskopri l-funzjonalitajiet ġodda, it-titjib u l-impatt fuq l-utenti? Nistednuk iżżur l-artiklu tagħna u ssib aktar dwar il-bidliet u l-funzjonalitajiet ġodda ewlenin.
Hemm xi bugs li qed jaffettwaw il-mod kif jintwerew l-avviżi tal-Formoli elettroniċi. Qed naħdmu biex insolvu l-problema. Sadanittant, jekk jogħġbok iċċekkja l-paġna dedikata tagħna għal aktar informazzjoni u gwida.
Ir-reġistrazzjoni hija miftuħa għar-4 Workshop tagħna mal-utenti mill-ġdid tat-TED, fl-14 ta’ Diċembru 2023
Fornituri - 440530-2018
il-Ġermanja-Karlsruhe: Il-provvista ta' tagħmir tal-immaniġġjar mill-bogħod għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni tal-JRC ta' Karlsruhe
2018/S 195-440530
Tiswija
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-provvista ta' tagħmir tal-immaniġġjar mill-bogħod għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni tal-JRC ta' Karlsruhe
Numru ta' referenza: JRC/KRU/2018/G.III.8/0091/OC
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
42410000 Apparat għat-tlugħ u l-ittrattar
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-JRC ta' Karlsruhe qiegħed jippjana qafas ta' kuntratt għall-provvista ta' Manipulaturi b'apparat Sid-Skjav (MSM), tagħmir protettiv għall-MSM bl-aċċessorji, kif ukoll tagħmir ta' trasferiment rapidu għall-kompartimenti b'kisja kontra r-radjazzjoni.