Építési beruházás - 440550-2015
Normál nézet megjelenítése
Magyarország-Budapest: Vasútépítés
2015/S 243-440550
NIF Zrt., AK15388, Váci út 45., Címzett: Közbeszerzési osztály, Budapest 1134, Magyarország. Telefon: +36 14368572. Fax: +36 14368560. E-mail: kozbeszerzes@nif.hu
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 30.10.2015, 2015/S 211-382071)
Tárgy: