Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Budowa kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie Gminy Świerklaniec - etap V Orzech
Numer referencyjny: IZ.271.2.8.2021
II.1.2)Główny kod CPV45232440 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem inwestycji jest budowa kanalizacji sanitarnej wraz z budową i przebudową niezbędnej infrastruktury w miejscowości Orzech w ramach dwóch odrębnych dokumentacji..
2. Zestawienie długości projektowanych sieci:
2.1 Dokumentacja nr 1
- kanalizacja sanitarna grawitacyjna 10 476,70m
- kanalizacja sanitarna tłoczna 434,4m
- pompownie - 2szt.
- Wodociąg - 689,5m
- Gazociąg - 156,8m
2.2 Dokumentacja nr 2 - trasa alternatywna
- kanalizacja sanitarna grawitacyjna 303,6m
- wodociąg 146m
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
3.1 Dokumentacja projektowa, stanowiąca załączniki nr 1 oraz 1a (trasa alternatywa) do SWZ.
3.2 Wzór umowy – stanowiący załączniki nr 9 do SWZ