Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на ДАБ при МС
Referenznummer der Bekanntmachung: УС-236/03.06.2022 г.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Забележка: Поканите заедно с приложенията (Декларация по чл. 54, ал. 1 , т. 7 от ЗОП и Проект на договор) са приложени в отделни zip-файлове до двама изпълнители по рамковото споразумение - „РОЕЛ-98“ ООД и „РОНОС“ ООД
Срокът за подаване на документите е до 23:59 часа на 04.07.2022 г. съгласно Графика на поръчката.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на ДАБ при МС по Рамково споразумение № СПОР-1/14.03.2022 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства“, обособена позиция № 3: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк)“ на Централния орган за покупки.