Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на КПКОНПИ
Референтен номер: СЕВОП-2020-005
II.1.2)Основен CPV код30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на КПКОНПИ съгласно рамково споразумение № СПОР 5/2.06.2020 г. на ЦОП.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30192000 Принадлежности за офиса
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на канцеларски материали за нуждите на КПКОНПИ съгласно рамково споразумение № СПОР 5/2.06.2020 г. на ЦОП — различни видове канцеларски материали съгласно приложение № 6 от поканата за участие изх. № ЦУ-01-12392/20.07.2020 г.