Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Achizitionare echipamente medicale (3 loturi)
Referenznummer der Bekanntmachung: 3861919_2022_PAAPD1358455
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Achizitionare de echipamente medicale în cadrul proiectului ,,Sustinerea Spitalului Orasenesc Sebis in vederea consolidarii capacitatii de gestionare a crizei sanitare COVID-19” finantat prin P.O.I.M/966/10/1– Cod SMIS 140074. Obiectul achiziției vizează inclusiv activități de instalare, punere în funcțiune, instruirea personalului în scopul operării cu echipamentele medicale achiziționate și service în perioada de garanție a acestora.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-11-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor