Avviso relativo a informazioni complementari o modifiche
Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Zapewnienie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie
Numero di riferimento: DZP- OW.2610.169.2022
II.1.2)Codice CPV principale09123000 Gas naturale
II.1.4)Breve descrizione:
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dystrybucji i dostawy paliwa gazowego do nieruchomości będącej w zasobie Oddziału Regionalnego AMW w Warszawie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy - stanowiący załacznik nr 5 do SWZ
Uzupełniający kod CPV: 65210000-8 przesył gazu