Obavijest o izmjenama ili dodatnim informacijama
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava reagensai testova za potrebe Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu i transplantacijsku biologiju 1
Referentni broj: 1.1.2.A.91
II.1.2)Glavna CPV oznaka33696500 Laboratorijski reagensi
II.1.4)Kratak opis:
Nabava reagensa i testova za potrebe Kliničkog zavoda za transfuzijsku medicinu i transplantacijsku biologiju 1