Hankelepingu sõlmimise teade
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos
II.1.2)CPV põhikood63521000 Kaubaveoagentuuride teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Pirkimo objektas skaidomas į 2 (dvi) dalis:
— I pirkimo dalis – diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos pirmoje geografinėje zonoje (ES),
— II pirkimo dalis – diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos antroje geografinėje zonoje (pasaulis, neįskaitant ES).
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos (ES)
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)63521000 Kaubaveoagentuuride teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Diplomatinio krovinio gabenimo ir susijusios paslaugos pirmoje geografinėje zonoje (ES). Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos į 19 valstybių, 22 miestus. Numatomas diplomatinių krovinių kiekis iš Lietuvos Respublikos į užsienio valstybes – 80 krovinių per metus, iš užsienio valstybių į Lietuvos Respubliką – 80 krovinių per metus.
Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos (pasaulis, neįskaitant ES)
Osa nr: 2
Diplomatinio krovinio gabenimo ir susijusios paslaugos antroje geografinėje zonoje (pasaulis, neįskaitant ES). Diplomatinio krovinio gabenimo paslaugos į 23 valstybes, 31 miestą. Numatomas diplomatinių krovinių kiekis iš Lietuvos Respublikos į užsienio valstybes – 100 krovinių per metus, iš užsienio valstybių į Lietuvos Respubliką - 100 krovinių per metus.