II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Nabava opreme za znanstveno istraživački rad u području prehrambene tehnologije - pivarstva i edukacije zaposlenika za rad s novom opremom te edukacijskih stupova (5 grupa nabave)
Referentni broj: AZ 04/2019
II.1.2)Glavna CPV oznaka38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
II.1.4)Kratak opis:
Predmet ove nabave je nabava opreme za znanstveno istraživački rad u području prehrambene tehnologije (pivarstva) koja uključuje namještaj za opremanje praktikuma, knjižnice i kabineta, laboratorijsku opremu za potrebe kemijskog i mikrobiološkog laboratorija, tehnološku opremu (uključujući certifikat za tankove) i analitičku opremu za analizu piva. Uz opremu, predviđena je instalacija i validacija uređaja, te osnovna i dodatna (napredna) edukacija zaposlenika za rad s novom opremom.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 6 991 521.13 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Oprema po shemama za opremanje praktikuma, knjižnice i kabineta
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a39180000 Laboratorijski namještaj
II.2.4)Opis nabave:
Predmet nabave grupe 1 je oprema po shemama za opremanje praktikuma, knjižnice i kabineta. Detaljan opis predmeta nabave (tehnička specifikacija opreme) nalazi se u Prilogu 1. dokumentacije o nabavi.
Nabava tipske opreme i laboratorijske opreme za potrebe kemijskog i mikrobiološkog laboratorija sukladno projektu opreme te edukacije zaposlenika za rad s novom opremom.
Grupa br.: 2
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
38432200 Kromatografi
51430000 Usluge instaliranja laboratorijske opreme
Predmet nabave grupe 2 je tipska i laboratorijska oprema za potrebe kemijskog i mikrobiološkog laboratorija sukladno projektu opreme te edukacije zaposlenika za rad s novom opremom. Detaljan opis predmeta nabave (tehnička specifikacija opreme) nalazi se u Prilogu 1. dokumentacije.
Tehnološka oprema i certifikat za tankove
Grupa br.: 3
Nabava grupe 3 odnosi se na tehnološku opremu i certifikat za tankove. Detaljan opis predmeta nabave (tehnička specifikacija opreme) nalazi se u Prilogu 1. dokumentacije.
Laboratorijska oprema (Analitička oprema za analizu piva)
Grupa br.: 4
Nabava grupe 4 odnosi se na analitičku oprema za analizu piva.Detaljan opis predmeta nabave (tehnička specifikacija opreme) nalazi se u Prilogu 1. dokumentacije.