Nederland-Veghel: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
2020/S 183-442628
Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
NU RIJ — bouwfysisch adviseur Alexanderstraat
Referentienummer: 156792
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4)Korte beschrijving:
Dit is een nadere uitvraag vanuit het Dynamisch Aankoop Systeem 119257 DAS adviseurs ROC RijnIJssel. De nadere uitvraag ziet op de inhuur van een Bouwfysisch adviseur voor Rijn IJssel, locatie Alexanderstraat.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Dit is een nadere uitvraag vanuit het Dynamisch Aankoop Systeem 119257 DAS adviseurs ROC RijnIJssel. De nadere uitvraag ziet op de inhuur van een bouwfysisch adviseur voor Rijn IJssel, locatie Alexanderstraat.