Bekanntmachung vergebener Aufträge
Richtlinie 2004/18/EG
II.1)Beschreibung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags
Modellierung von klimapolitischen Maßnahmen in Europa.
II.1.2)Art des Auftrags und Ort der Ausführung, Lieferung bzw. DienstleistungDienstleistungen
Dienstleistungskategorie Nr 12: Architektur, technische Beratung und Planung, integrierte technische Leistungen, Stadt- und Landschaftsplanung, zugehörige wissenschaftliche und technische Beratung, technische Versuche und Analysen
Hauptort der Ausführung, Lieferung oder Dienstleistungserbringung: „extra muros“.
NUTS-Code
II.1.4)Kurze Beschreibung des Auftrags oder Beschaffungsvorhabens
Das allgemeine Ziel des Auftrags besteht in der Bereitstellung von aktualisierten und verbesserten quantitativen Instrumenten sowie in deren Einsatz zur Bewertung von Szenarien und politischen Optionen für die Umsetzung des Rahmens für die Klima- und Energiepolitik 2030 und klimarelevanter Elemente der Energieunion sowie von anderen mittelfristigen (bis 2030) und langfristigen (bis 2050 und falls möglich darüber hinaus) sektorbezogenen politischen Maßnahmen, einschließlich im Hinblick auf Auswirkungen in den Bereichen Wirtschaft, Umwelt und Soziales, sowohl für die EU als Ganzes als auch für ihre einzelnen Mitgliedstaaten und Bewerberländer. Spezifische Ziele sind:
1. Aktualisierung/Erstellung einer Referenzprognose und Varianten davon;
2. Modellierung von Politikszenarien und Abschätzung der Folgen von Maßnahmen oder Paketen von klimapolitischen oder klimarelevanten politischen Maßnahmen und ihrem Zusammenspiel;
3. benutzerfreundliche Darstellung von Modellen, Annahmen und ausführlichen Referenzergebnissen (Entwurf) in den Konsultationsprozessen mit den Mitgliedstaaten.
II.1.5)Gemeinsames Vokabular für öffentliche Aufträge (CPV)90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.1.6)Angaben zum Beschaffungsübereinkommen (GPA)Auftrag fällt unter das Beschaffungsübereinkommen (GPA): ja
II.2)Endgültiger Gesamtauftragswert
II.2.1)Endgültiger GesamtauftragswertWert: 710 048,80 EUR
ohne MwSt
Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumam piešķirtais nosaukums
Eiropas klimata politikas modelēšana.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 12: Arhitektūras pakalpojumi; inženiertehniskie pakalpojumi un integrētie inženiertehniskie pakalpojumi; pilsētplānošanas un ainavu arhitektūras pakalpojumi; saistītie zinātnisko un tehnisko konsultāciju pakalpojumi; tehniskās testēšanas un analīzes pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: ārpus iestādes.
NUTS kods
II.1.4)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
Līguma galvenais mērķis ir nodrošināt pieeju aktualizētiem un uzlabotiem kvantitatīviem rīkiem un tos izmantot, lai novērtētu, kādi ir scenāriji un politikas iespējas klimata un enerģētikas politikas satvara 2030. gadam ieviešanai un ar klimatu saistītu Enerģētikas savienības un citu nozaru politikas elementu ieviešanai vidējā termiņā (līdz 2030. gadam) un ilgtermiņā (līdz 2050. gadam un, ja iespējams, ilgāk), tai skaitā to, kāda ir ietekme uz ekonomiku, vidi un sabiedrību gan ES kopumā, gan visās tās atsevišķajās dalībvalstīs un kandidātvalstīs. Konkrētie mērķi ir:
1. Aktualizēt/izstrādāt atsauces prognozi un tās variantus;
2. Modelēt politikas scenārijus un novērtēt klimata politikas vai ar klimatu saistītu politikas pasākumu vai to kopumu ietekmi un to mijiedarbību;
3. Sagatavot lietotājdraudzīgu prezentāciju par modeļiem, pieņēmumiem un detalizētiem (pagaidu) atsauces rezultātiem konsultāciju procesos ar dalībvalstīm.
II.1.5)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)90700000 Vides pakalpojumi
II.1.6)Informācija par Valsts iepirkuma nolīgumu (GPA)Līgums, uz kuru attiecas Valsts iepirkuma nolīgums (GPA): jā
II.2)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtība
II.2.1)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtībaVērtība: 710 048,80 EUR
Bez PVN
IV iedaļa: Procedūra