Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
EU schoonmaak binnensport accommodaties
Reference number: ZGW 403822
II.1.2)Main CPV code90900000 Cleaning and sanitation services
II.1.4)Short description:
Het schoonmaken van binnensport accommodaties. Overeenkomst voor het schoonmaken van 23 binnensport accommodaties bestaande uit sporthallen, gymzalen en sportzalen. Voor de sporthallen zoeken we ook een conciërge functie, inclusief het leveren van schoonmaakmiddelen en materialen.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90900000 Cleaning and sanitation services
II.2.4)Description of the procurement:
Het schoonmaken van binnen sportaccommodaties. Overeenkomst voor het schoonnamaken van 23 binnen sportaccommodaties bestaande uit sporthallen, gymzalen en sportzalen. Voor de sporthallen zoeken we ook een conciërge functie inclusief het leveren van schoonmaakmiddelen en materialen.