Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
18939 Metrologinės patikros ir kalibravimo paslaugų dinaminė pirkimo sistema
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas50410000 Matavimo, bandymo ir tikrinimo įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
DPS objekto pritaikymo sritis: Matavimo priemonių, priskirtų metrologijai, tinkamumo nustatymas, atliekant jų patikrą/kalibravimą.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)50411000 Matavimo aparatų remonto ir priežiūros paslaugos
50412000 Bandymo aparatų remonto ir priežiūros paslaugos
50413000 Tikrinimo įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
50430000 Precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
50433000 Kalibravimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: