Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga stručnog nadzora – Projekti obnove od potresa
Referentni broj: 2.7.A.25
II.1.2)Glavna CPV oznaka71247000 Nadzor građevinskih radova
II.1.4)Kratak opis:
Usluga stručnog nadzora – Projekti obnove od potresa. Uz stručni nadzor građenja predmet nabave obuhvaća i usluge koordinatora zaštite na radu tijekom građenja (koordinator II).
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 3 738 227.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Usluga stručnog nadzora - Projekt obnove od potresa Klinike za plućne bolesti KBC-a Zagreb na lokaciji Jordanovac, FSEU.2021.MZ.010
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a71247000 Nadzor građevinskih radova
71521000 Usluge nadzora gradilišta
II.2.4)Opis nabave:
Usluga stručnog nadzora - Projekt obnove od potresa bolnice Petrove 13, FSEU.2021.MZ.004
Grupa br.: 2