Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Direktīva 2004/18/EK
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Apraksts
II.1.1)Līgumam piešķirtais nosaukums
Metodiskas rokasgrāmatas par enerģētikas statistiku.
II.1.2)Līguma veids un būvdarbu veikšanas, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vietaPakalpojumi
Pakalpojumu kategorija Nr. 10: Tirgus izpētes un sabiedriskās domas aptaujas pakalpojumi
Galvenā būvdarbu veikšanas vieta, piegādes vai pakalpojumu sniegšanas vieta: darbuzņēmēja telpas.
NUTS kods LU LUXEMBOURG (GRAND-DUCHÉ)
II.1.4)Īss līguma vai iepirkuma(-u) apraksts
II.1.5)Kopējā publiskā iepirkuma vārdnīca (CPV)79330000 Statistikas pakalpojumi
II.1.6)Informācija par Valsts iepirkuma nolīgumu (GPA)Līgums, uz kuru attiecas Valsts iepirkuma nolīgums (GPA): jā
II.2)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtība
II.2.1)Līguma(-u) kopējā galīgā vērtībaVērtība: 201 100 EUR
Bez PVN
IV iedaļa: Procedūra