Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:Numer referencyjny: EKR000748492021
II.1.2)Główny kod CPV45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
II.1.4)Krótki opis:
„Vállalkozási szerződés keretében a Kozármisleny szennyvízelvezetése (Pécshez csatlakozik) és Bánokszentgyörgyi agglomeráció szennyvízelvezetése és tisztítása és Gelse központú agglomeráció szennyvízelvezetése és tisztítása és Surd és Liszó települések szennyvízelvezetése elnevezésű projektek tervezési és kivitelezési feladatainak teljes körű ellátása a FIDIC sárga könyv feltételei szerint (DV-Dráva vízgyűjtő)”