Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”.
Numer referencyjny: 75/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
Najem kombajnu ścianowego wraz z niezbędnym wyposażeniem dla potrzeb JSW S.A. KWK „Pniówek”
termin wykonania zamówienia:
Okres najmu: 1065 dni liczony od daty podpisania protokołu z przeprowadzonego odbioru technicznego ściany,jednak nie dłużej niż do momentu zakończenia eksploatacji II ściany. Rozpoczęcie naliczania czynszu najmu nastąpi nie później niż 3 miesiące od daty dostawy kompletnego przedmiotu zamówienia do Zamawiającego. W przypadku braku protokołu z przeprowadzonego odbioru technicznego ściany w terminie określonym powyżej, z przyczyn leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawca rozpocznie naliczanie stawki czynszu najmu. Dostawa przedmiotu zamówienia środkami i na koszt Wykonawcy: do 8 tygodni od daty zawarcia umowy. Okres zwrotu przedmiotu zamówienia do Wykonawcy (środkami i na koszt Wykonawcy): do 10 tygodni od daty zakończenia okresu najmu. Zakończenie naliczania stawki najmu nastąpi w dniu zakończenia eksploatacji kombajnu o czym zostanie poinformowany Wykonawca.